تاریخ آگهی ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
توضیحات:

استخدام ادمین شبکه های اجتماعی در شرکت فرش بوم

شرکت فرش بوم واقع در تهران جهت تکمیل کادر خود به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است:

توضیحات: شرکت فرش بوم از سال ۱۳۹۵ برگزار کننده نمایشگاه فرش دستباف بوده و تا پایان سال ۱۳۹۸ بیش از ۵۰ نمایشگاه برگزار کرده است. یکی از مسیرهای جذب مشتری برای نمایشگاه شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام فرش بوم است که مدیریت آنها بر عهده ادمین می باشد.

متقاضیان گرامی لطفا رزومه خود را از طریق لینک مندرج در آگهی تکمیل و ارسال نمایند.

ارسال رزومه برای این آگهی

عنوان شغلی شرایط احراز
ادمین شبکه های اجتماعی

شرح وظایف ادمین:
– شامل دو بخش مدیریت محتوا و جذب مخاطب است که در شرکت فرش بوم مسئولیت ادمین بیشتر متمرکز بر مدیریت محتوا (از ابتدای برنامه ریزی و طراحی تا انتهای انتشار آن) است.
مهارت ها:
– ادمین باید آشنایی کامل با شرایط، امکانات و ضوابط شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام داشته باشد و وقت کافی را در این فضاها صرف کرده باشد تا از جو کلی حاکم بر آنها مطلع باشد.
– ادمین باید اصول و قواعد عکاسی و متن نویسی را بداند و تسلط کامل به فتوشاپ و آشنایی کافی یا نرم افزارهای موشن گرافیک داشته باشد تا بتواند محتوای خوب تولید کند.
– آشنایی ضمنی با موضوع فرش می تواند به عنوان یک مزیت ویژه تلقی شود؛ در غیر این صورت امکان یادگیری آن ضمن خدمت وجود دارد.
شرایط کار:
– شغل ادمین در فرش بوم تمام وقت است به این معنا که اولا ادمین فرش بوم مجاز نیست ادمین هیچ پیچ دیگری باشد و ثانیاً برخی از کارهای مربوط به انتشار یا نظارت پستها در خارج از ساعت کاری و از منزل انجام می شود.
– نمایشگاههای فرش بوم در روزهای پنجشنبه و جمعه (به طور معمول هر ماه یک نمایشگاه) است، ادمین می بایست آمادگی حضور در نمایشگاهها را از صبح تا شب داشته باشد. نمایشگاهها در تهران برگزار می شوند.
– محل کار دفتر فرش بوم واقع در خیابان جردن و ساعت کاری از ۱۰ صبح تا ۶ عصر و پنجشنبه تا ساعت ۳ میباشد.
– دریافتی ادمین شامل حقوق و مزایا و اضافه کار است و شامل بیمه نیز خواهد شد.
– استان و شهر مورد نیاز: تهران


در آنلاین استخدام

رایگان عضو شوید و رزومه خود را به اشتراک بگذارید